SV / EN / NO
Bioeconomy Region

Hvordan bruke additiv tilvirkning og 3D printing med tre- og cellulosebaserte materialer i en sirkulær omstilling for å fremstille produkter og prototyper

Befaring 2022-04-20

Prosjektet Bioeconomy Regions in Scandinavia inviterer med dette til spennende besøk på Circlab sitt testsenter for cellulosebaserte materialer og 3D printing. For de som ønsker inviterer vi til å møtes på kvelden den 20.april til middag i Torsby kl.18:30 – for å bli bedre kjent, og så begynner det inspirerende programmet den 21.april klokken 09:00 på Circlab.

 

Programmet vil blant annet bestå av omvisning på testsenteret, vi får mulighetene til å høre om teknologi, marked, materialer og innovasjoner; samt hvordan 3D printing kan bidra til en sirkulær omstilling. Dette er en svært nyttig møteplass for aktører både i Sverige og Norge. 

 

Maks antall deltakere: 20

 

Påmelding og spørsmål om arrangementet kan rettes til: madeleines@viken.no